6754272-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6754272-4 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6754272-4 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6754272-4 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $276.579 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 6754272-4 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 109 pcs |
| Arkusz danych | Secure Fiber Optic Catalog |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP, OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 40.0' (12.2m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.77dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum, Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MPO Secure To MPO Secure 62.5/125 40.0' (12.2m) |
| Color - Złącza | Yellow |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.30" (7.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MPO Secure |
| 1-ty Connector | MPO Secure |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 109 Agastat Relays / TE Connectivity 6754272-4. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6754258-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPX PIGTAIL 8F SM - W magazynie:
4406
- Część#:
6754264-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX - W magazynie:
19456
- Część#:
6754285-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 12-PLEX - W magazynie:
234
- Część#:
6754286-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 12-PLEX - W magazynie:
283
- Część#:
6754272-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
118
- Część#:
6754272-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
115
- Część#:
6754258-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FEMALE-PIGTAIL 3 METERS JACKET - W magazynie:
4114
- Część#:
6754272-3 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - W magazynie:
115
- Część#:
6754264-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX - W magazynie:
15214
- Część#:
6754272-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
122
- Część#:
6754264-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX - W magazynie:
19190
- Część#:
6754285-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 12-PLEX - W magazynie:
250
- Część#:
6754272-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
110
- Część#:
6754258-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPX PIGTAIL 8F SM - W magazynie:
5720
- Część#:
6754287-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 12-PLEX - W magazynie:
135
- Część#:
6754264-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX - W magazynie:
18608
- Część#:
6754272-6 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - W magazynie:
129
- Część#:
6754264-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FC PLUG SMPLX 126UM - W magazynie:
21012
- Część#:
6754264-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX 126UM - W magazynie:
19531
- Część#:
6754285-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 12-PLEX - W magazynie:
200

