6435027-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6435027-9 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6435027-9 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6435027-9 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1,321.682 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 6435027-9 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 25 pcs |
| Arkusz danych | 6435027 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 90.0' (27.4m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.79dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 90.0' (27.4m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Trunk |
| Średnica kabla | 0.83" (21.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MPO |
| 1-ty Connector | MPO |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 25 Agastat Relays / TE Connectivity 6435027-9. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6435027-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
36
- Część#:
6435027-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5, 72FIB - W magazynie:
37
- Część#:
6435028-5 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
128
- Część#:
6435028-1 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
175
- Część#:
6435027-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5, 72FIB - W magazynie:
39
- Część#:
6435029-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50.125 24FIB PLE MPO - W magazynie:
103
- Część#:
6435028-7 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
128
- Część#:
6435027-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
28
- Część#:
6435028-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
159
- Część#:
6435029-1 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50.125 24FIB PLE MPO - W magazynie:
96
- Część#:
6435028-9 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
141
- Część#:
6435027-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
36
- Część#:
6435027-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
30
- Część#:
6435027-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
32
- Część#:
6435025-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
82
- Część#:
6435028-8 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
140
- Część#:
6435028-6 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
137
- Część#:
6435027-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
29
- Część#:
6435029-3 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50.125 24FIB PLE MPO - W magazynie:
99
- Część#:
6435025-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
82

