6435025-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6435025-3 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6435025-3 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6435025-3 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $354.843 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 6435025-3 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 100 pcs |
| Arkusz danych | 6435025 Drawing |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP, OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 30.0' (9.1m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.76dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum, Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 30.0' (9.1m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.53" (13.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MPO |
| 1-ty Connector | MPO |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 100 Agastat Relays / TE Connectivity 6435025-3. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6435025-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
82
- Część#:
6435025-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - W magazynie:
110
- Część#:
6435025-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
88
- Część#:
6435-0-05-15-00-00-03-0 - Producenci:
Mill-Max - Opis:
CONN PC PIN 0.018DIA GOLD - W magazynie:
797570
- Część#:
6435-0-05-80-00-00-03-0 - Producenci:
Mill-Max - Opis:
CONN PC PIN - W magazynie:
127047
- Część#:
6435025-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
86
- Część#:
6435025-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
82
- Część#:
6435025-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
80
- Część#:
6435024-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
117
- Część#:
6435024-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
169
- Część#:
6435027-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5, 72FIB - W magazynie:
37
- Część#:
6435027-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5, 72FIB - W magazynie:
39
- Część#:
6435024-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
133
- Część#:
6435027-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
32
- Część#:
6435024-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
145
- Część#:
6435027-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
36
- Część#:
6435025-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
76
- Część#:
6435024-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
159
- Część#:
6435025-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - W magazynie:
92
- Część#:
6435024-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
112

