6374647-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6374647-9 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6374647-9 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6374647-9 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A MTRJ TO LC MM OFNR 9M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.247 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 6374647-9 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A MTRJ TO LC MM OFNR 9M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2309 pcs |
| Arkusz danych | 6374647 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 29.5' (9.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.51dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To MT-RJ 50/125 29.5' (9.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.07" (1.8mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 2309 Agastat Relays / TE Connectivity 6374647-9. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6374647-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 5M1 - W magazynie:
2394
- Część#:
6374647-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 4M1 - W magazynie:
2529
- Część#:
6374656-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 3M - W magazynie:
3285
- Część#:
6374658-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 50.5M - W magazynie:
819
- Część#:
6374658-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 25.3M - W magazynie:
1310
- Część#:
6374656-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 1M - W magazynie:
3127
- Część#:
6374647-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 8M1 - W magazynie:
1926
- Część#:
6374658-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 16.3M - W magazynie:
1813
- Część#:
6374658-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 101M - W magazynie:
472
- Część#:
6374647-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 3M1 - W magazynie:
2368
- Część#:
6374656-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 5M - W magazynie:
2372
- Część#:
6374646-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - W magazynie:
2338
- Część#:
6374647-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 1M1 - W magazynie:
2494
- Część#:
6374656-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 2M - W magazynie:
3295
- Część#:
6374646-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - W magazynie:
1799
- Część#:
6374647-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 6M1 - W magazynie:
1998
- Część#:
6374646-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - W magazynie:
2320
- Część#:
6374656-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 4M - W magazynie:
2487
- Część#:
6374658-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 4M - W magazynie:
2310
- Część#:
6374646-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - W magazynie:
2085

