6374614-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6374614-4 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6374614-4 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6374614-4 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 4M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.833 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 6374614-4 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 4M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4266 pcs |
| Arkusz danych | 6374614 |
| Zdjęcie produktu | 6374614-4.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | PVDF |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 13.1' (4.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.21dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Low Smoke |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC To SC 62.5/125 13.1' (4.0m) |
| Color - Złącza | White |
| Kolor - Kabel | White |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC |
| 1-ty Connector | LC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 4266 Agastat Relays / TE Connectivity 6374614-4. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6374645-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 5M1 - W magazynie:
2135
- Część#:
6374615-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 9M - W magazynie:
1949
- Część#:
6374613-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 8M - W magazynie:
1929
- Część#:
6374645-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 4M1 - W magazynie:
2029
- Część#:
6374614-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 5M - W magazynie:
4108
- Część#:
6374613-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 4M - W magazynie:
2082
- Część#:
6374614-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 1M - W magazynie:
5190
- Część#:
6374614-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 2M - W magazynie:
4486
- Część#:
6374645-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 3M1 - W magazynie:
1771
- Część#:
6374612-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125 MM SC-LC 1M - W magazynie:
4565
- Część#:
6374615-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 6M - W magazynie:
2235
- Część#:
6374615-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 7M - W magazynie:
2136
- Część#:
6374612-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125 MM SC-LC 3M - W magazynie:
4371
- Część#:
6374645-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 1M1 - W magazynie:
2036
- Część#:
6374612-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125 MM SC-LC 5M - W magazynie:
2556
- Część#:
6374612-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125 MM SC-LC 2M - W magazynie:
2855
- Część#:
6374613-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 7M - W magazynie:
2445
- Część#:
6374612-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125 MM SC-LC 4M - W magazynie:
2887
- Część#:
6374615-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 8M - W magazynie:
2320
- Część#:
6374615-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 4M - W magazynie:
2311
