6374610-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6374610-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6374610-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6374610-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 900BUF SM LC TO SC 5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 15 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.558 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 6374610-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 900BUF SM LC TO SC 5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 6697 pcs |
| Arkusz danych | 6374610 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 55dB |
| oceny | PVDF |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 16.4' (5.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.20dB |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | Low Smoke |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC To SC 16.4' (5.0m) |
| Color - Złącza | White |
| Kolor - Kabel | White |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.03" (0.9mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC |
| 1-ty Connector | LC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 6697 Agastat Relays / TE Connectivity 6374610-5. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6374610-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 900BUF SM LC TO SC 4 - W magazynie:
5773
- Część#:
6374610-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 900BUF SM LC TO SC 2 - W magazynie:
7097
- Część#:
6374610-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 900BUF SM LC TO SC 1 - W magazynie:
7131
- Część#:
6374537-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 1 - W magazynie:
1348
- Część#:
6374518-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 2M1 - W magazynie:
5795
- Część#:
6374611-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM SM LC-SC 1M1 - W magazynie:
7875
- Część#:
6374610-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 900BUF SM LC TO LC 15 - W magazynie:
6432
- Część#:
6374611-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM SM LC-SC 4M1 - W magazynie:
6396
- Część#:
6374518-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 3M1 - W magazynie:
5032
- Część#:
6374610-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 900BUF SM LC TO SC 3 - W magazynie:
6219
- Część#:
6374611-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM SM LC-SC 5M1 - W magazynie:
5845
- Część#:
6374611-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM SM LC-SC 2.65 - W magazynie:
6865
- Część#:
6374537-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 2 - W magazynie:
707
- Część#:
6374611-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM SM LC-SC 3M1 - W magazynie:
7674
- Część#:
6374611-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM SM LC-SC 2M1 - W magazynie:
6811
- Część#:
6374537-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX .5 - W magazynie:
1406
- Część#:
6374611-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM SN LC-SC 8M1 - W magazynie:
6137
- Część#:
6374610-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 900BUF SM LC TO SC .068 - W magazynie:
6415
- Część#:
6374612-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125 MM SC-LC 1M - W magazynie:
4565
- Część#:
63746-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MAG TERM 23-27AWG QC 0.110 - W magazynie:
470867

