6278901-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6278901-2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6278901-2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6278901-2 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 2M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.608 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 6278901-2 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 2M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1940 pcs |
| Arkusz danych | 6278901 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNP |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 6.6' (2.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 62.5/125 6.6' (2.0m) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ Secure |
| 1-ty Connector | ST (2) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1940 Agastat Relays / TE Connectivity 6278901-2. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6278900-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 8M1 - W magazynie:
1542
- Część#:
62789-671111CLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
CONN BOTTOM 67POS 0.30MM R/A - W magazynie:
4050
- Część#:
6278901-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 1M1 - W magazynie:
2233
- Część#:
6278899-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-SC - W magazynie:
2144
- Część#:
6278901-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 8M1 - W magazynie:
1436
- Część#:
6278899-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-SC - W magazynie:
1660
- Część#:
6278900-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 3M1 - W magazynie:
2132
- Część#:
6278901-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 6M1 - W magazynie:
1800
- Część#:
6278901-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 9M1 - W magazynie:
1554
- Część#:
6278898-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 2M1 - W magazynie:
2331
- Część#:
62795-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SPADE TERM 12-16AWG #8 - W magazynie:
586607
- Część#:
6278900-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - W magazynie:
1609
- Część#:
62789-671111ALF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
CONN FFC BOTTOM 67POS 0.30MM R/A - W magazynie:
5394
- Część#:
6278898-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - W magazynie:
1529
- Część#:
6278901-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 7M1 - W magazynie:
1599
- Część#:
6278899-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-SC - W magazynie:
2037
- Część#:
6278901-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 5M1 - W magazynie:
1568
- Część#:
6278901-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 4M1 - W magazynie:
2164
- Część#:
6278900-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 1M1 - W magazynie:
2213


