6278891-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6278891-9 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6278891-9 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6278891-9 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 9M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $21.278 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 6278891-9 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 9M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1420 pcs |
| Arkusz danych | 6278891 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 29.5' (9.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.51dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MT-RJ Secure To MT-RJ 62.5/125 29.5' (9.0m) |
| Color - Złącza | Yellow |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | MT-RJ Secure |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1420 Agastat Relays / TE Connectivity 6278891-9. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6278893-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 3M1 - W magazynie:
1729
- Część#:
6278890-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 8M1 - W magazynie:
1778
- Część#:
6278893-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 4M1 - W magazynie:
1980
- Część#:
6278890-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 9M1 - W magazynie:
1468
- Część#:
6278893-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 2M1 - W magazynie:
1846
- Część#:
6278884-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
1797
- Część#:
6278892-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM MTRJ 1M1 - W magazynie:
2010
- Część#:
6278890-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM OFNR MTRJ 1MR - W magazynie:
2004
- Część#:
6278893-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 1M1 - W magazynie:
2248
- Część#:
6278890-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5 OFNR MTRJ-MTRJ RED SEC - W magazynie:
1711
- Część#:
6278893-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 4M1 - W magazynie:
1759
- Część#:
6278890-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5 OFNR MTRJ-MTRJ RED SEC - W magazynie:
2180
- Część#:
6278892-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 9M1 - W magazynie:
1549
- Część#:
6278891-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 7M1 - W magazynie:
1874
- Część#:
6278892-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 8M1 - W magazynie:
1692
- Część#:
6278884-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
1889
- Część#:
6278891-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 1M1 - W magazynie:
2261
- Część#:
6278892-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5 OFNR MTRJ-MTRJ GRN SEC - W magazynie:
1866
- Część#:
6278884-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
2071
- Część#:
6278892-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5 OFNR MTRJ-MTRJ GRN SEC - W magazynie:
2151

