6278881-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6278881-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6278881-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6278881-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.547 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | 6278881-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2508 pcs |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 50/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | Red |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ Secure |
| 1-ty Connector | ST (2) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 2508 Agastat Relays / TE Connectivity 6278881-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6278879-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - W magazynie:
1956
- Część#:
6278878-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - W magazynie:
2129
- Część#:
6278884-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
1797
- Część#:
6278883-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - W magazynie:
1937
- Część#:
6278878-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - W magazynie:
1910
- Część#:
6278881-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - W magazynie:
1993
- Część#:
6278884-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
1974
- Część#:
6278883-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - W magazynie:
1972
- Część#:
6278880-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - W magazynie:
2505
- Część#:
6278878-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - W magazynie:
2676
- Część#:
6278880-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - W magazynie:
2043
- Część#:
6278879-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 1M1 - W magazynie:
2430
- Część#:
6278884-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
2020
- Część#:
6278883-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - W magazynie:
1782
- Część#:
6278879-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - W magazynie:
1874
- Część#:
6278879-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - W magazynie:
2062
- Część#:
6278881-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - W magazynie:
1597
- Część#:
6278881-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - W magazynie:
1863
- Część#:
6278880-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - W magazynie:
1594
- Część#:
6278883-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 - W magazynie:
2111

