6278199-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6278199-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6278199-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6278199-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A, ST TO MT-RJ 1M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $11.543 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 6278199-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A, ST TO MT-RJ 1M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2650 pcs |
| Arkusz danych | 6278199 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ 50/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | ST (2) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 2650 Agastat Relays / TE Connectivity 6278199-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6278298-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ TO ST SM 1M1 - W magazynie:
3097
- Część#:
6278127-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SC SIMPLX/MT-RJ 7M1 C/A - W magazynie:
2398
- Część#:
6278298-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ TO ST SM 2M1 - W magazynie:
3435
- Część#:
6278207-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY ST ZIPCORD 50/125 5M - W magazynie:
3715
- Część#:
6278140121 - Producenci:
Fair-Rite Products Corp. - Opis:
78 RM CORE SET - W magazynie:
200220
- Część#:
6278128-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA MTRJ-MTRJ 50/125 LSZH 7M - W magazynie:
2208
- Część#:
6278127-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SC SIMPLX/MT-RJ 5M1 C/A - W magazynie:
2766
- Część#:
6278127-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA FO 50 MTRJ-SC SIMPLEX - W magazynie:
2650
- Część#:
6278309-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STRAIN RELIEF FOR SC CONNECTORS - W magazynie:
84927
- Część#:
6278298-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ TO ST SM 3M1 - W magazynie:
2684
- Część#:
6278128-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ/MT-RJ 6M1 C/A - W magazynie:
2357
- Część#:
6278298-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ TO ST SM 5M1 - W magazynie:
2540
- Część#:
6278309-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STRAIN RELIEF FOR SC CONNECTORS - W magazynie:
128383
- Część#:
6278128-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ/MT-RJ 2M1 C/A - W magazynie:
3108
- Część#:
6278180121 - Producenci:
Fair-Rite Products Corp. - Opis:
78 RM CORE SET - W magazynie:
194852
- Część#:
6278230121 - Producenci:
Fair-Rite Products Corp. - Opis:
78 RM CORE SET - W magazynie:
173359
- Część#:
6278280121 - Producenci:
Fair-Rite Products Corp. - Opis:
78 RM CORE SET - W magazynie:
84376
- Część#:
6278199-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A, ST TO MT-RJ 5M1 - W magazynie:
2733
- Część#:
6278128-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ/MT-RJ 4M1 C/A - W magazynie:
2905
- Część#:
6278128-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ/MT-RJ 1M1 C/A - W magazynie:
3305

