5504971-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5504971-7 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5504971-7 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 5504971-7 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $28.006 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 5504971-7 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1402 pcs |
| Arkusz danych | 5504971 Drawing |
| Zdjęcie produktu | 5504971-7.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 49.2' (15.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.52dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1402 Agastat Relays / TE Connectivity 5504971-7. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
5504972-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - W magazynie:
5236
- Część#:
5504971-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 1 METER - W magazynie:
3783
- Część#:
5504970-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UMLDS SC(NG)SC(NG) - W magazynie:
4250
- Część#:
5504970-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UMLDS SC(NG)SC(NG) - W magazynie:
5340
- Część#:
5504972-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 1 METER - W magazynie:
4907
- Część#:
5504972-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 3 METER - W magazynie:
4635
- Część#:
5504972-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - W magazynie:
4440
- Część#:
5504970-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UMLDS SC(NG)SC(NG) - W magazynie:
5266
- Część#:
5504972-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - W magazynie:
5570
- Część#:
5504970-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UMLDS SC(NG)SC(NG) - W magazynie:
4317
- Część#:
5504972-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 2 METER - W magazynie:
5474
- Część#:
5504971-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
792
- Część#:
5504971-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 3 METER - W magazynie:
4045
- Część#:
5504971-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
981
- Część#:
5504970-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 10METER - W magazynie:
5899
- Część#:
5504970-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 3 METER - W magazynie:
4805
- Część#:
5504970-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY FIBER SC-SC 5 METER - W magazynie:
5575
- Część#:
5504972-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - W magazynie:
5077
- Część#:
5504972-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 5 METER - W magazynie:
4760
- Część#:
5504971-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
468
