5504625-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5504625-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5504625-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 5504625-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5/125UM ZIP FSD/FSD 10M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | 5504625-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5/125UM ZIP FSD/FSD 10M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5909 pcs |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 32.8' (10.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic FSD To FSD 62.5/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | FSD |
| 1-ty Connector | FSD |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 5909 Agastat Relays / TE Connectivity 5504625-5. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
5504567-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX 125UM - W magazynie:
6741
- Część#:
5504625-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM ZIP FSD/FSD 2M1 - W magazynie:
4809
- Część#:
5504634-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
RECEPTACLE ASSY SC TO BAYONET - W magazynie:
20852
- Część#:
5504619-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,62.5/125UMLDS,2.5MM/2.5MM - W magazynie:
4829
- Część#:
5504632-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
31432
- Część#:
5504567-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX 140UM - W magazynie:
8823
- Część#:
5504632-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
25751
- Część#:
5504632-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
15177
- Część#:
5504614-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
53380
- Część#:
5504634-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
RECEPTACLE ASSY SC TO BAYONET - W magazynie:
19007
- Część#:
5504625-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM ZIP FSD/FSD 1M1 - W magazynie:
4523
- Część#:
5504632-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
23743
- Część#:
5504625-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM ZIP FSD/FSD 5M1 - W magazynie:
4683
- Część#:
5504625-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM ZIP FSD/FSD 3M1 - W magazynie:
4882
- Część#:
5504632-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
4841
- Część#:
5504614-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
39902
- Część#:
5504632-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
21990
- Część#:
5504614-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
31185
- Część#:
5504632-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
27215
- Część#:
5504632-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
23285

