5503995-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5503995-2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5503995-2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 5503995-2 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CABLE ASSEM FIBER ST-ST 2 METER |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 5503995-2 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CABLE ASSEM FIBER ST-ST 2 METER |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5034 pcs |
| Arkusz danych | 5503995 Drawing |
| Zdjęcie produktu | 5503995-2-001.jpg , 5503995-2-002.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| Inne nazwy | 55039952 A11BBC-0202E |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 6.6' (2.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 62.5/125 6.6' (2.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | ST (2) |
| 1-ty Connector | ST (2) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 5034 Agastat Relays / TE Connectivity 5503995-2. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
5503971-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN - W magazynie:
113569
- Część#:
5503995-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEM FIBER ST-ST 10 METER - W magazynie:
5983
- Część#:
5503959-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD OM CER 10M1 - W magazynie:
4993
- Część#:
5504 SL001 - Producenci:
Alpha Wire - Opis:
CABLE 4COND 22AWG SHLD 1000' - W magazynie:
18
- Część#:
5503UE 008U1000 - Producenci:
Belden - Opis:
CBL 5COND 22AWG PVC FRPVC - W magazynie:
537
- Część#:
5503959-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD OM CER 8M1 - W magazynie:
4718
- Część#:
5504-0-00-80-00-00-03-0 - Producenci:
Mill-Max - Opis:
CONN PC PIN CIRC - W magazynie:
120885
- Część#:
5504 SL005 - Producenci:
Alpha Wire - Opis:
CABLE 4COND 22AWG SHLD 100' - W magazynie:
146
- Część#:
5503971-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN - W magazynie:
124562
- Część#:
5503948-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - W magazynie:
25246
- Część#:
5504-0-00-21-00-00-03-0 - Producenci:
Mill-Max - Opis:
CONN PC PIN CIRC 0.025DIA GOLD - W magazynie:
104500
- Część#:
5503959-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 5M - W magazynie:
4383
- Część#:
5504 - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 50UH 5.6A 45 MOHM TH - W magazynie:
5041
- Część#:
5503994-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 ZIP POLOM 2.5 10M - W magazynie:
4929
- Część#:
5503FE 0081000 - Producenci:
Belden - Opis:
CBL 5COND 22AWG FRPVC SHLD - W magazynie:
581
- Część#:
5503971-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN - W magazynie:
141075
- Część#:
5504 SL002 - Producenci:
Alpha Wire - Opis:
CABLE 4COND 22AWG SHLD 500' - W magazynie:
33
- Część#:
5503UE 0081000 - Producenci:
Belden - Opis:
CABLE 5COND 22AWG GRAY 100' - W magazynie:
5795
- Część#:
5503948-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - W magazynie:
27090
- Część#:
5503971-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN - W magazynie:
111518
