5502796-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5502796-4 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5502796-4 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 5502796-4 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 13FT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 5502796-4 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 13FT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4444 pcs |
| Arkusz danych | 5502796 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Simplex |
| Seria | OPTIMATE |
| Return Loss | 55dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 13.1' (4.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.40dB |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic ST To ST 13.1' (4.0m) |
| Color - Złącza | Yellow |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | ST |
| 1-ty Connector | ST |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 4444 Agastat Relays / TE Connectivity 5502796-4. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
5502781-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - W magazynie:
31944
- Część#:
5502FE 008500 - Producenci:
Belden - Opis:
CBL 4COND 22AWG FRPVC SHLD - W magazynie:
607
- Część#:
5502796-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 16FT - W magazynie:
5533
- Część#:
5502FE 0081000 - Producenci:
Belden - Opis:
CBL 4COND 22AWG FRPVC SHLD - W magazynie:
489
- Część#:
5502796-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 20FT - W magazynie:
5101
- Część#:
5502FE 008U500 - Producenci:
Belden - Opis:
CABLE 4COND 22AWG GRAY 500' - W magazynie:
1445
- Część#:
5502781-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - W magazynie:
28795
- Część#:
5502781-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - W magazynie:
4501
- Część#:
5502781-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - W magazynie:
5667
- Część#:
5502781-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - W magazynie:
29259
- Część#:
5502781-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - W magazynie:
36855
- Część#:
5502796-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY FIBER OPT ST-ST 3M - W magazynie:
5539
- Część#:
5502781-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - W magazynie:
31035
- Część#:
5502FE 008U1000 - Producenci:
Belden - Opis:
CBL 4COND 22AWG FRPVC SHLD - W magazynie:
555
- Część#:
5502FH 009U1000 - Producenci:
Belden - Opis:
CBL 4COND 22AWG SHLD - W magazynie:
454
- Część#:
5502780-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-ST SIMPLEX - W magazynie:
19109
- Część#:
550279 - Producenci:
Essentra Components - Opis:
EDGE MOUNT CABLE TIE, 5.51 IN LO - W magazynie:
191229
- Część#:
5502FL 002U1000 - Producenci:
Belden - Opis:
CBL 4COND 22AWG FRPVC SHLD - W magazynie:
427
- Część#:
550280 - Producenci:
Essentra Components - Opis:
EDGE MOUNT CABLE TIE, 5.51 IN LO - W magazynie:
181947
- Część#:
5502G1 0081000 - Producenci:
Belden - Opis:
1 FS PR + 2 #22 S-R PVC PVC - W magazynie:
324

