5492249-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5492249-8 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5492249-8 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 5492249-8 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5/125UM LDD SC(NG) |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 5492249-8 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5/125UM LDD SC(NG) |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4213 pcs |
| Arkusz danych | 5492249 |
| Zdjęcie produktu | 5492249-8.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 26.2' (8.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.51dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 26.2' (8.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 4213 Agastat Relays / TE Connectivity 5492249-8. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
5492231-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - W magazynie:
5132
- Część#:
5492250-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST 3M1 - W magazynie:
5034
- Część#:
5492250-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST 1M1 - W magazynie:
5095
- Część#:
5492221-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - W magazynie:
4628
- Część#:
5492249-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) 1M1 - W magazynie:
5923
- Część#:
5492362-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - W magazynie:
167
- Część#:
5492363-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - W magazynie:
193
- Część#:
5492231-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - W magazynie:
4544
- Część#:
5492250-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST - W magazynie:
4412
- Część#:
5492363-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - W magazynie:
205
- Część#:
5492249-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) - W magazynie:
5915
- Część#:
5492250-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDD SCC(NG)/ST - W magazynie:
4599
- Część#:
5492221-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - W magazynie:
4946
- Część#:
5492362-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - W magazynie:
198
- Część#:
5492231-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - W magazynie:
4257
- Część#:
5492221-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - W magazynie:
5658
- Część#:
5492250-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST - W magazynie:
4394
- Część#:
5492231-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - W magazynie:
5537
- Część#:
5492250-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST 5M1 - W magazynie:
5065
- Część#:
5492249-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) 3M1 - W magazynie:
4160
