5492022-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5492022-6 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5492022-6 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 5492022-6 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 5492022-6 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5349 pcs |
| Arkusz danych | 5492022 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Duplex |
| Seria | OPTIMATE |
| Return Loss | 55dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 49.2' (15.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic FC/UPC (2) To FC/UPC (2) 49.2' (15.0m) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | FC/UPC (2) |
| 1-ty Connector | FC/UPC (2) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 5349 Agastat Relays / TE Connectivity 5492022-6. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
5492065-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM BUF FIB SC (NG) - W magazynie:
4947
- Część#:
5492021-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)49FT - W magazynie:
5161
- Część#:
5492021-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)65FT - W magazynie:
5694
- Część#:
5492052-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FC PLUG SMPLX 126UM - W magazynie:
21686
- Część#:
5492022-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)65FT - W magazynie:
5462
- Część#:
5492021-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG) - W magazynie:
4616
- Część#:
5492022-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)3FT - W magazynie:
6043
- Część#:
5492022-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)33FT - W magazynie:
5851
- Część#:
5492022-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)10FT - W magazynie:
5261
- Część#:
5492022-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)98FT - W magazynie:
5141
- Część#:
5492052-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FC PLUG SMPLX 126UM - W magazynie:
22892
- Część#:
5492065-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM BUF FIB SC(NG)3.06M - W magazynie:
4150
- Część#:
5492065-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM BUF FIB SC (NG) - W magazynie:
4517
- Część#:
5492022-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)6FT - W magazynie:
5205
- Część#:
5492022-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)16FT - W magazynie:
5422
- Część#:
5492021-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)33FT - W magazynie:
5149
- Część#:
5492021-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG) - W magazynie:
5628
- Część#:
5492022-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)19FT - W magazynie:
4751
- Część#:
5492051-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
12215
- Część#:
5492051-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
10795

