5492021-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5492021-9 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5492021-9 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 5492021-9 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA SM LDD SCDUPLEX(NG) |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 5492021-9 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA SM LDD SCDUPLEX(NG) |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5628 pcs |
| Arkusz danych | 5492021 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Duplex |
| Seria | OPTIMATE |
| Return Loss | 55dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 311.7' (95.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.57dB |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To FC/UPC 311.7' (95.0m) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | FC/UPC |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 5628 Agastat Relays / TE Connectivity 5492021-9. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
5492022-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)3FT - W magazynie:
6043
- Część#:
5492020-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCD(NG)TO2.5BAY29FT - W magazynie:
4988
- Część#:
5492022-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)98FT - W magazynie:
5141
- Część#:
5492021-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG) - W magazynie:
4616
- Część#:
5492022-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT - W magazynie:
5349
- Część#:
5492021-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)49FT - W magazynie:
5161
- Część#:
5492022-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)65FT - W magazynie:
5462
- Część#:
5492022-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)6FT - W magazynie:
5205
- Część#:
5492022-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)19FT - W magazynie:
4751
- Część#:
5492022-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)10FT - W magazynie:
5261
- Część#:
5492021-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)10FT - W magazynie:
5050
- Część#:
5492022-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)16FT - W magazynie:
5422
- Część#:
5492021-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)65FT - W magazynie:
5694
- Część#:
5492021-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)33FT - W magazynie:
5149
- Część#:
5492020-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCD(NG)TO2.5BAY23FT - W magazynie:
5426
- Część#:
5492021-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)TOFC - W magazynie:
5134
- Część#:
5492021-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)6FT - W magazynie:
4448
- Część#:
5492051-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
10795
- Część#:
5492021-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)16FT - W magazynie:
5880
- Część#:
5492022-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)33FT - W magazynie:
5851

