5349573-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5349573-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5349573-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 5349573-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 5349573-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5735 pcs |
| Arkusz danych | 5349573 Drawing |
| Zdjęcie produktu | 5349573-1.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | LSZH |
| Inne nazwy | 5349573-1-ND 53495731 A105074 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Low Smoke |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic ST To ST 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.10" (2.5mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | ST |
| 1-ty Connector | ST |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 5735 Agastat Relays / TE Connectivity 5349573-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
5349573-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - W magazynie:
5213
- Część#:
5349577-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 SMPLX 2.5MM SC/PC-SC/PC - W magazynie:
5500
- Część#:
53481-1409 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CONN PLUG 140POS VERT .635MM SMD - W magazynie:
6025
- Część#:
5349580-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - W magazynie:
1805
- Część#:
53490-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN TERM FOIL SHIELD - W magazynie:
4899
- Część#:
534813-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
HDI PIN ASSY 2 ROW 70 POS - W magazynie:
4295
- Część#:
5347UE 0081000 - Producenci:
Belden - Opis:
CBL 9PR 18AWG FRPVC - W magazynie:
88
- Część#:
5349565-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC4M - W magazynie:
2439
- Część#:
5349580-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - W magazynie:
1918
- Część#:
5349565-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC - W magazynie:
2211
- Część#:
534972-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 30POS .100 VERT DUAL - W magazynie:
4515
- Część#:
5349565-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC - W magazynie:
2367
- Część#:
5349580-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - W magazynie:
2688
- Część#:
5349573-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - W magazynie:
4844
- Część#:
534956-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
100 MODII 2PC HDR HSG DR SHRD - W magazynie:
42241
- Część#:
5349565-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC - W magazynie:
2310
- Część#:
5349573-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - W magazynie:
3993
- Część#:
5349573-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - W magazynie:
5701
- Część#:
534763-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
HDI 25 PIN EXT KEY PASSIVATED - W magazynie:
3902
- Część#:
5349573-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - W magazynie:
6065
