5-6754412-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5-6754412-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5-6754412-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 5-6754412-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA,XG,MTRJ-SC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $58.224 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 5-6754412-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA,XG,MTRJ-SC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 654 pcs |
| Arkusz danych | 6754412 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 164.0' (50.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.58dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 164.0' (50.0m) |
| Color - Złącza | Green |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ Secure |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 654 Agastat Relays / TE Connectivity 5-6754412-0. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
5-6754410-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
575
- Część#:
5-683403-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
420
- Część#:
5-683403-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMB (140) - W magazynie:
542
- Część#:
5-6754272-4 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - W magazynie:
43
- Część#:
5-6754272-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
52
- Część#:
5-6754411-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
653
- Część#:
5-6828151-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - W magazynie:
692
- Część#:
5-6754272-8 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - W magazynie:
46
- Część#:
5-678034-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.125 - W magazynie:
6585
- Część#:
5-6754272-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
44
- Część#:
5-6754272-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
56
- Część#:
5-6754272-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
47
- Część#:
5-6754413-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
660
- Część#:
5-678044-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100 - W magazynie:
11275
- Część#:
5-683403-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL,COMB. (100 X 136) - W magazynie:
538
- Część#:
5-683403-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMB - W magazynie:
501
- Część#:
5-6754272-6 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - W magazynie:
47
- Część#:
5-6754272-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
43
- Część#:
5-6828317-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP - W magazynie:
672
- Część#:
5-678046-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.100 - W magazynie:
13260

