4-6374647-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 4-6374647-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 4-6374647-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 4-6374647-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A MTRJ TO LC MM OFNR 40M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $37.531 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 4-6374647-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A MTRJ TO LC MM OFNR 40M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 820 pcs |
| Arkusz danych | 6374647 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 131.2' (40.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.56dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To MT-RJ 50/125 131.2' (40.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.07" (1.8mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 820 Agastat Relays / TE Connectivity 4-6374647-0. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
4-603222-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE TIE HEAVY DUTY 29X3/4" - W magazynie:
4731
- Część#:
4-640426-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 10POS 18AWG MTA156 - W magazynie:
142493
- Część#:
4-603225-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
AMP-TY HD BLK TY2HDB - W magazynie:
183804
- Część#:
4-640426-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 17POS 18AWG MTA156 - W magazynie:
60167
- Część#:
4-640426-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 13POS 18AWG MTA156 - W magazynie:
94814
- Część#:
4-608696-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
1/4 SCREW MT TIE BLK SMTY4HDB - W magazynie:
93790
- Część#:
4-640426-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 15POS 18AWG MTA156 - W magazynie:
75135
- Część#:
4-640388-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MTA-.156 HEADER ASSEMBLY, FRICTI - W magazynie:
820476
- Część#:
4-640426-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 12POS 18AWG MTA156 - W magazynie:
86563
- Część#:
4-6278032-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - W magazynie:
1046
- Część#:
4-608696-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE TIE 16.25" NATURAL 120LB - W magazynie:
4311
- Część#:
4-6278032-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - W magazynie:
1000
- Część#:
4-6374613-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 40M - W magazynie:
926
- Część#:
4-624250-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL - W magazynie:
515
- Część#:
4-638977-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
30P CAP HSG ASSY 070 SERIES - W magazynie:
19023
- Część#:
4-640426-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 11POS 18AWG MTA156 - W magazynie:
100334
- Część#:
4-640426-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 16POS 18AWG MTA156 - W magazynie:
72885
- Część#:
4-640426-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 14POS 18AWG MTA156 - W magazynie:
65641

