3-6435024-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 3-6435024-6 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 3-6435024-6 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 3-6435024-6 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5 12F OFNP MPO |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $454.117 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 3-6435024-6 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5 12F OFNP MPO |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 72 pcs |
| Arkusz danych | 6435024 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP, OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 360.9' (110.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.91dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum, Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 360.9' (110.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Trunk |
| Średnica kabla | 0.24" (6.2mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MPO |
| 1-ty Connector | MPO |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 72 Agastat Relays / TE Connectivity 3-6435024-6. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
3-643498-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 8POS 22AWG MTA-100 - W magazynie:
65943
- Część#:
3-6435024-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - W magazynie:
90
- Część#:
3-643498-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 7POS 22AWG MTA-100 - W magazynie:
72217
- Część#:
3-6435025-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - W magazynie:
34
- Część#:
3-6435024-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
67
- Część#:
3-6435024-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
74
- Część#:
3-643498-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 9POS 22AWG MTA-100 - W magazynie:
75891
- Część#:
3-6435025-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 24F OFNP MPO - W magazynie:
39
- Część#:
3-6435024-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
65
- Część#:
3-643498-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 5POS 22AWG MTA-100 - W magazynie:
108709
- Część#:
3-6435024-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - W magazynie:
75
- Część#:
3-6435024-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
75
- Część#:
3-6435025-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 24F OFNP MPO - W magazynie:
35
- Część#:
3-6435025-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 24F OFNP MPO - W magazynie:
38
- Część#:
3-6435024-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - W magazynie:
71
- Część#:
3-6435025-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - W magazynie:
33
- Część#:
3-6435024-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
76
- Część#:
3-6435025-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 24F OFNP MPO - W magazynie:
38
- Część#:
3-643498-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 6POS 22AWG MTA-100 - W magazynie:
91653
- Część#:
3-6435025-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - W magazynie:
44

