3-6278032-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 3-6278032-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 3-6278032-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 3-6278032-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $30.357 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 3-6278032-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1048 pcs |
| Arkusz danych | 6278032 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 114.8' (35.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.55dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 62.5/125 114.8' (35.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | MT-RJ |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1048 Agastat Relays / TE Connectivity 3-6278032-5. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
3-6278033-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,SM,MTRJ-MTRJ - W magazynie:
1691
- Część#:
3-6278032-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - W magazynie:
1116
- Część#:
3-6278028-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5 OFNP MTRJ-SC DUP - W magazynie:
1004
- Część#:
3-6278032-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - W magazynie:
1134
- Część#:
3-6278032-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - W magazynie:
1437
- Część#:
3-6278199-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
1448
- Część#:
3-6278032-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - W magazynie:
1269
- Część#:
3-6278127-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SC SIMPLX/MT-RJ 30M1 C/A - W magazynie:
1265
- Część#:
3-6278028-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
1131
- Część#:
3-6278031-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SMF LSZH ZIP SC-MTRJ 30M - W magazynie:
1533
- Część#:
3-6278126-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-SC - W magazynie:
1007
- Część#:
3-6278028-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
1012
- Część#:
3-6278032-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - W magazynie:
1021
- Część#:
3-6278298-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,SM,MTRJ-ST - W magazynie:
1735
- Część#:
3-6278032-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - W magazynie:
1334
- Część#:
3-6278128-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ/MT-RJ 30M1 C/A - W magazynie:
1417
- Część#:
3-6278028-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
929
- Część#:
3-6278032-3 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - W magazynie:
1267
- Część#:
3-6278032-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - W magazynie:
1250
- Część#:
3-6278028-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
963

