3-5504969-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 3-5504969-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 3-5504969-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 3-5504969-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 50/125UM LFF ZIP SC DUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 3-5504969-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 50/125UM LFF ZIP SC DUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4572 pcs |
| Arkusz danych | 5504969 |
| Zdjęcie produktu | 3-5504969-0.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 42.7' (13.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.51dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 42.7' (13.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 4572 Agastat Relays / TE Connectivity 3-5504969-0. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
3-5504971-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
690
- Część#:
3-5504567-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX - W magazynie:
7728
- Część#:
3-5499376-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER 40POS R/A .100 GOLD - W magazynie:
4886
- Część#:
3-5504958-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - W magazynie:
854
- Część#:
3-553079-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE 3COND 12AWG MULTIPLE 1' - W magazynie:
13402
- Część#:
3-5504971-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
2120
- Część#:
3-5504566-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX - W magazynie:
11065
- Część#:
3-552008-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CHAMP COVER 50 POS 180 DEG - W magazynie:
45644
- Część#:
3-5535512-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 60POS .100 RT/A DUAL - W magazynie:
13096
- Część#:
3-5504971-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
944
- Część#:
3-5499374-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER VERT 60POS .100 GOLD - W magazynie:
20563
- Część#:
3-5499374-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER VERT 50POS .100 GOLD - W magazynie:
5005
- Część#:
3-5504971-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
261
- Część#:
3-5504567-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX - W magazynie:
7512
- Część#:
3-5504969-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - W magazynie:
5874
- Część#:
3-5504566-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX - W magazynie:
5989
- Część#:
3-5504971-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
664
- Część#:
3-552414-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
90 DEG COVER KIT 36 POS 2 PC PT - W magazynie:
51030
- Część#:
3-5499374-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CONN HEADER VERT 64POS .100 GOLD - W magazynie:
18877
- Część#:
3-5503959-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 30M - W magazynie:
4262
