3-1906013-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 3-1906013-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 3-1906013-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 3-1906013-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $36.742 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 3-1906013-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 988 pcs |
| Arkusz danych | 1906013 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 114.8' (35.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.55dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 114.8' (35.0m) |
| Color - Złącza | Beige, Blue |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 988 Agastat Relays / TE Connectivity 3-1906013-5. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
3-1906012-6 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - W magazynie:
871
- Część#:
3-1906012-9 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - W magazynie:
878
- Część#:
3-1906014-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1101
- Część#:
3-1906013-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - W magazynie:
1247
- Część#:
3-1906013-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - W magazynie:
1071
- Część#:
3-1906013-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - W magazynie:
925
- Część#:
3-1906014-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1088
- Część#:
3-1906013-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - W magazynie:
828
- Część#:
3-1906012-8 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - W magazynie:
921
- Część#:
3-1906013-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - W magazynie:
1000
- Część#:
3-1906013-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - W magazynie:
753
- Część#:
3-1906012-5 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - W magazynie:
808
- Część#:
3-1906014-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1055
- Część#:
3-1906012-7 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - W magazynie:
819
- Część#:
3-1906014-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1024
- Część#:
3-1906014-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1070
- Część#:
3-1906014-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - W magazynie:
974
- Część#:
3-1906013-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - W magazynie:
1027
- Część#:
3-1906013-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - W magazynie:
993
- Część#:
3-1906013-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - W magazynie:
896

