2-6754412-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-6754412-6 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-6754412-6 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 2-6754412-6 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA,XG,MTRJ-SC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $35.641 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 2-6754412-6 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA,XG,MTRJ-SC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1083 pcs |
| Arkusz danych | 6754412 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 85.3' (26.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.54dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 85.3' (26.0m) |
| Color - Złącza | Green |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ Secure |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1083 Agastat Relays / TE Connectivity 2-6754412-6. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
2-6754412-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
905
- Część#:
2-6754412-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
792
- Część#:
2-6754412-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
1205
- Część#:
2-6754413-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
1072
- Część#:
2-6754412-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
1203
- Część#:
2-6754412-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
990
- Część#:
2-6754411-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
991
- Część#:
2-6754413-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
1095
- Część#:
2-6754411-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
968
- Część#:
2-6754411-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
907
- Część#:
2-6754413-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
965
- Część#:
2-6754413-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC BLU - W magazynie:
1264
- Część#:
2-6754412-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
1112
- Część#:
2-6754413-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
837
- Część#:
2-6754413-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
1023
- Część#:
2-6754413-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
1061
- Część#:
2-6754412-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC GRN - W magazynie:
1340
- Część#:
2-6754412-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
853
- Część#:
2-6754412-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
884
- Część#:
2-6754411-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,XG,MTRJ-SC - W magazynie:
951

