2-6693182-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-6693182-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-6693182-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 2-6693182-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN CABLE ASSY MPO-MPO 100M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $411.461 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 2-6693182-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN CABLE ASSY MPO-MPO 100M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 94 pcs |
| Arkusz danych | 6693182 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 328.1' (100.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.65dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 50/125 328.1' (100.0m) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | - |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MPO |
| 1-ty Connector | MPO |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 94 Agastat Relays / TE Connectivity 2-6693182-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
2-66506-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 20-24AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
4719
- Część#:
2-6693182-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 40M - W magazynie:
176
- Część#:
2-6693182-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 60M - W magazynie:
136
- Część#:
2-6754272-1 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - W magazynie:
90
- Część#:
2-66740-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 12-16AWG TIN CRIMP - W magazynie:
35247
- Część#:
2-66740-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 12-16AWG TIN CRIMP - W magazynie:
22673
- Część#:
2-6754272-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - W magazynie:
98
- Część#:
2-66730-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN TYPE VI POSTED - W magazynie:
5130
- Część#:
2-6693182-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 200M - W magazynie:
39
- Część#:
2-66507-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 28-24AWG 50GOLD - W magazynie:
374377
- Część#:
2-66506-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 20-24AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
4369
- Część#:
2-6754272-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
95
- Część#:
2-6754272-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
74
- Część#:
2-6754272-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - W magazynie:
82
- Część#:
2-6693182-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 300M - W magazynie:
32
- Część#:
2-672485-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STDSPAEMPR110F K - W magazynie:
10
- Część#:
2-66741-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 10AWG TIN CRIMP - W magazynie:
20271
- Część#:
2-66741-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 10AWG TIN CRIMP - W magazynie:
40645
- Część#:
2-6693182-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 20M - W magazynie:
250
- Część#:
2-66507-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 24-28AWG CRIMP GOLD - W magazynie:
414151

