2-6374039-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-6374039-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-6374039-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 2-6374039-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5/125, PLNM ZIP, SC 20 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 2-6374039-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5/125, PLNM ZIP, SC 20 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4937 pcs |
| Arkusz danych | 6374039 |
| Zdjęcie produktu | 2-6374039-0.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 65.6' (20.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.53dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 65.6' (20.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 4937 Agastat Relays / TE Connectivity 2-6374039-0. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
2-6374646-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - W magazynie:
1483
- Część#:
2-6374611-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM SM LC-SC 25M1 - W magazynie:
5284
- Część#:
2-6374645-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 25M1 - W magazynie:
1419
- Część#:
2-6374611-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 2.0MM SM LC-SC 20M1 - W magazynie:
4887
- Część#:
2-6374645-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 20M1 - W magazynie:
1410
- Część#:
2-6278901-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - W magazynie:
1117
- Część#:
2-6374109-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 26M - W magazynie:
2495
- Część#:
2-6374646-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - W magazynie:
1270
- Część#:
2-6278900-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - W magazynie:
1187
- Część#:
2-6339191-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - W magazynie:
21101
- Część#:
2-6339191-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - W magazynie:
28532
- Część#:
2-6374613-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 22M - W magazynie:
1564
- Część#:
2-6278900-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
1092
- Część#:
2-6374615-5 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 25M - W magazynie:
1179
- Część#:
2-6368144-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK COMBO R/A SHLD - W magazynie:
5627
- Część#:
2-6278899-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
1071
- Część#:
2-6278901-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - W magazynie:
1139
- Część#:
2-6374613-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 25M - W magazynie:
1169
- Część#:
2-6278899-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
964
- Część#:
2-6368011-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STK MJ,2X1,SHLD,-/-/G/Y LEDS - W magazynie:
8882
