2-6278897-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-6278897-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-6278897-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 2-6278897-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA,62.5,MTRJ-SC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $35.589 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 2-6278897-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA,62.5,MTRJ-SC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 962 pcs |
| Arkusz danych | 6278897 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | LSZH |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 82.0' (25.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.54dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Low Smoke, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 62.5/125 82.0' (25.0m) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ Secure |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 962 Agastat Relays / TE Connectivity 2-6278897-5. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
2-6278900-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - W magazynie:
1187
- Część#:
2-6278892-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 20M1 - W magazynie:
1253
- Część#:
2-6278896-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-SC - W magazynie:
876
- Część#:
2-6278899-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
964
- Część#:
2-6278898-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - W magazynie:
1015
- Część#:
2-6278891-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-MTRJ - W magazynie:
1099
- Część#:
2-6278899-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
1071
- Część#:
2-6339191-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - W magazynie:
21101
- Część#:
2-6339191-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - W magazynie:
28532
- Część#:
2-6278895-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-SC - W magazynie:
942
- Część#:
2-6278893-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 20M1 - W magazynie:
1089
- Część#:
2-6278894-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-SC - W magazynie:
1102
- Część#:
2-6278890-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-MTRJ - W magazynie:
889
- Część#:
2-6278901-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - W magazynie:
1117
- Część#:
2-6278892-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-MTRJ - W magazynie:
997
- Część#:
2-6278893-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 4M1 - W magazynie:
1068
- Część#:
2-6278900-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
1092
- Część#:
2-6278897-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 20M1 - W magazynie:
984
- Część#:
2-6278901-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - W magazynie:
1139
- Część#:
2-6278898-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - W magazynie:
959

