2-6278028-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-6278028-2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-6278028-2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 2-6278028-2 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $22.419 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 2-6278028-2 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1369 pcs |
| Arkusz danych | 6278028 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 72.2' (22.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.53dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 62.5/125 72.2' (22.0m) |
| Color - Złącza | Beige, Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1369 Agastat Relays / TE Connectivity 2-6278028-2. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
2-6278028-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
1380
- Część#:
2-621193-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY,MICR-STRP,108,LATCH - W magazynie:
5504
- Część#:
2-6116353-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - W magazynie:
19842
- Część#:
2-6116353-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - W magazynie:
4842
- Część#:
2-6278027-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A ST/MT-RJ, MM 20 - W magazynie:
1543
- Część#:
2-6278028-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-SC - W magazynie:
1385
- Część#:
2-6278028-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
1545
- Część#:
2-6278028-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
1266
- Część#:
2-6278028-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
1717
- Część#:
2-6278028-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
1415
- Część#:
2-6206619-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM50 LEAD 1.8 MZ MTRJ/SC DPX - W magazynie:
1524
- Część#:
2-6116353-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - W magazynie:
19727
- Część#:
2-6116353-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - W magazynie:
26009
- Część#:
2-6278028-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
1491
- Część#:
2-6278027-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
1443
- Część#:
2-6278031-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SMF LSZH ZIP SC-MTRJ 20M - W magazynie:
1983
- Część#:
2-6278030-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 MTRJ-SC - W magazynie:
1613
- Część#:
2-6278028-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,62.5/125,DU,SC,MT/RJ,M20 - W magazynie:
1413
- Część#:
2-6278032-0 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - W magazynie:
1365
- Część#:
2-6278028-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - W magazynie:
1207

