2-5349565-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-5349565-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-5349565-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 2-5349565-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $22.307 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 2-5349565-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1672 pcs |
| Arkusz danych | 5349565 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | LSZH |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 82.0' (25.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Low Smoke, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 82.0' (25.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.10" (2.5mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1672 Agastat Relays / TE Connectivity 2-5349565-5. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
2-5349580-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - W magazynie:
1349
- Część#:
2-534237-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 25POS .100 VERT - W magazynie:
33183
- Część#:
2-5353512-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 20POS VERT BRD-BRD - W magazynie:
64897
- Część#:
2-5349573-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - W magazynie:
3490
- Część#:
2-534998-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 40POS .100 VERT DUAL - W magazynie:
21992
- Część#:
2-5353687-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECPT 20POS .5MM DUAL SMT - W magazynie:
4304
- Część#:
2-534237-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 30POS .100 VERT AU - W magazynie:
45209
- Część#:
2-534236-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 48POS .100 DUAL T/H AU - W magazynie:
18352
- Część#:
2-534236-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 44POS .100 DUAL T/H AU - W magazynie:
22252
- Część#:
2-534236-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 42POS .100 DUAL T/H AU - W magazynie:
5440
- Część#:
2-534998-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 54POS DL VERT .100 - W magazynie:
5886
- Część#:
2-5349573-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - W magazynie:
3966
- Część#:
2-534237-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
31 MODII VRT SR CE 100/115 - W magazynie:
35402
- Część#:
2-5353515-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 20POS DL VERT 0.5MM - W magazynie:
44934
- Część#:
2-534998-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECEPT 50POS .100 VERT DUAL - W magazynie:
23150
- Część#:
2-534998-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 56POS DL VERT .100 - W magazynie:
4192
- Część#:
2-534237-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 24POS .100 VERT - W magazynie:
40119
- Część#:
2-534237-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 22POS .100 VERT - W magazynie:
4860
- Część#:
2-534236-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 54POS .100 DUAL T/H AU - W magazynie:
14757
- Część#:
2-534236-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT 50POS .100 DUAL T/H AU - W magazynie:
17128

