2-1906053-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-1906053-6 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 2-1906053-6 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 2-1906053-6 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $28.924 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 2-1906053-6 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1033 pcs |
| Arkusz danych | 1906053 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 85.3' (26.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.53dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 85.3' (26.0m) |
| Color - Złącza | Beige, Yellow |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1033 Agastat Relays / TE Connectivity 2-1906053-6. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
2-1906054-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
1204
- Część#:
2-1906052-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
941
- Część#:
2-1906054-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
1264
- Część#:
2-1906054-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
1155
- Część#:
2-1906052-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
1080
- Część#:
2-1906053-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1412
- Część#:
2-1906052-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
1120
- Część#:
2-1906054-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
1419
- Część#:
2-1906053-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1088
- Część#:
2-1906054-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
1141
- Część#:
2-1906053-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1261
- Część#:
2-1906053-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1137
- Część#:
2-1906053-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1332
- Część#:
2-1906053-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1283
- Część#:
2-1906053-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1138
- Część#:
2-1906053-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1184
- Część#:
2-1906052-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
1188
- Część#:
2-1906053-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1176
- Część#:
2-1906054-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
1289
- Część#:
2-1906054-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
1290

