1906054-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1906054-7 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1906054-7 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1906054-7 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.029 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1906054-7 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1985 pcs |
| Arkusz danych | 1906054 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 23.0' (7.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.51dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 23.0' (7.0m) |
| Color - Złącza | Beige, Green |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1985 Agastat Relays / TE Connectivity 1906054-7. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1906056-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - W magazynie:
2038
- Część#:
1906053-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1905
- Część#:
1906054-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
2121
- Część#:
1906054-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
2143
- Część#:
1906054-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
2370
- Część#:
1906053-3 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC YEL - W magazynie:
2226
- Część#:
1906056-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA FO LC ROS LC ZIPCORD 62.5 ORN - W magazynie:
2202
- Część#:
1906056-4 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - W magazynie:
2297
- Część#:
1906053-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
2333
- Część#:
1906054-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA FO LC GRN LC ZIPCORD 62.5 ORN - W magazynie:
2275
- Część#:
1906056-6 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - W magazynie:
1757
- Część#:
1906056-7 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - W magazynie:
1847
- Część#:
1906055-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA FO LC ORNG LC ZIPCORD 62.5ORN - W magazynie:
2322
- Część#:
1906053-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
2169
- Część#:
1906056-5 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - W magazynie:
1820
- Część#:
1906053-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1838
- Część#:
1906053-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1690
- Część#:
1906054-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
1839
- Część#:
1906054-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - W magazynie:
1831
- Część#:
1906056-3 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - W magazynie:
2145

