1906052-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1906052-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1906052-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1906052-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.351 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1906052-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2365 pcs |
| Arkusz danych | 1906052 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 16.4' (5.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Złącza | Beige, Blue |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 2365 Agastat Relays / TE Connectivity 1906052-5. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1906053-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
2333
- Część#:
1906051-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - W magazynie:
1970
- Część#:
1906052-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA FO LC BLU LC ZIPCORD 62.5 ORN - W magazynie:
2312
- Część#:
1906053-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA FO LC YLW LC ZIPCORD 62.5 ORN - W magazynie:
2567
- Część#:
1906053-3 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC YEL - W magazynie:
2226
- Część#:
1906053-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
1905
- Część#:
1906051-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - W magazynie:
2266
- Część#:
1906052-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
2118
- Część#:
1906053-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - W magazynie:
2169
- Część#:
1906052-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
1926
- Część#:
1906052-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
2224
- Część#:
1906052-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
1995
- Część#:
1906051-6 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC RED - W magazynie:
1884
- Część#:
1906051-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - W magazynie:
2109
- Część#:
1906052-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
2131
- Część#:
1906051-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - W magazynie:
2222
- Część#:
1906052-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
2189
- Część#:
1906053-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC YEL - W magazynie:
2345
- Część#:
1906052-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - W magazynie:
2501
- Część#:
1906051-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - W magazynie:
1643

