1435724-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1435724-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1435724-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1435724-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC 1M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1435724-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC 1M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5150 pcs |
| Arkusz danych | AMPTRAC Cable Assemblies |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | AMPTrac |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | - |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 5150 Agastat Relays / TE Connectivity 1435724-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1435700 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
SENSOR/ACTUATOR CABLE 3POS 5 M - W magazynie:
3110
- Część#:
1435725-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC XG 7M - W magazynie:
1175
- Część#:
1435687-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE I/O TO 6POS MTE RCPT 3M - W magazynie:
5798
- Część#:
1435687-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE I/O TO 6POS MTE RCPT 4M - W magazynie:
5214
- Część#:
1435685-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
RFIT KIT/6 SC DUP A PL/CASSETT - W magazynie:
1589
- Część#:
1435687-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE I/O TO 6POS MTE RCPT 5M - W magazynie:
5994
- Część#:
1435724-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC 3M - W magazynie:
4082
- Część#:
1435687-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE I/O TO 6POS MTE RCPT 2M - W magazynie:
4137
- Część#:
1435724-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC 2M - W magazynie:
5044
- Część#:
1435789-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY LC-LC DUP 625 1M - W magazynie:
5918
- Część#:
1435713 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
CABLE 3POS VALVE PLUG-WIRE 10M - W magazynie:
2139
- Część#:
1435779-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
BRACKET KIT CISCO CAT 3550 SER - W magazynie:
5577
- Część#:
1435724-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC 5M - W magazynie:
5159
- Część#:
1435690 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
CABLE 3POS VALVE PLUG-WIRE 3M - W magazynie:
4351
- Część#:
1435725-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC XG 1M - W magazynie:
1584
- Część#:
1435726-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC SM 7M - W magazynie:
912
- Część#:
1435687-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE I/O TO 6POS MTE RCPT 1M - W magazynie:
5711
- Część#:
1435789-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY LC-LC DUP 625 2M - W magazynie:
5300
- Część#:
1435724-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC 7M - W magazynie:
4040

