1435355-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1435355-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1435355-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1435355-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 1M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | 1435355-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 1M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4298 pcs |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | AMPTrac |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | - |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 4298 Agastat Relays / TE Connectivity 1435355-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1435353-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 1M - W magazynie:
5092
- Część#:
1435352-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 5M - W magazynie:
4057
- Część#:
1435356-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 7M - W magazynie:
4941
- Część#:
1435353-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 3M - W magazynie:
5806
- Część#:
1435356-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 1M - W magazynie:
6020
- Część#:
1435355-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 3M - W magazynie:
4840
- Część#:
1435353-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 2M - W magazynie:
4364
- Część#:
1435352-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 2M - W magazynie:
5954
- Część#:
1435352-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 7M - W magazynie:
4068
- Część#:
1435353-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 7M - W magazynie:
4075
- Część#:
1435355-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 5M - W magazynie:
4217
- Część#:
1435355-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 2M - W magazynie:
5844
- Część#:
1435353-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 5M - W magazynie:
5034
- Część#:
1435356-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 3M - W magazynie:
5277
- Część#:
1435352-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 3M - W magazynie:
5722
- Część#:
1435356-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 2M - W magazynie:
4716
- Część#:
1435352-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 4M - W magazynie:
5734
- Część#:
1435357 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
CABLE 3POS - W magazynie:
3449
- Część#:
1435356-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 5M - W magazynie:
4205
- Część#:
1435355-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 7M - W magazynie:
5707

