1435351-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1435351-7 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1435351-7 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1435351-7 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ 625 7M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | 1435351-7 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ 625 7M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5641 pcs |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | AMPTrac |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 23.0' (7.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 62.5/125 23.0' (7.0m) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | - |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | MT-RJ |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 5641 Agastat Relays / TE Connectivity 1435351-7. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1435353-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 1M - W magazynie:
5092
- Część#:
1435352-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 2M - W magazynie:
5954
- Część#:
1435351-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ 625 5M - W magazynie:
4620
- Część#:
1435351-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ 625 1M - W magazynie:
5368
- Część#:
1435344 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
CABLE 3POS - W magazynie:
3795
- Część#:
1435353-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 2M - W magazynie:
4364
- Część#:
1435352-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 5M - W magazynie:
4057
- Część#:
1435353-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 5M - W magazynie:
5034
- Część#:
1435337-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE I/O TO PCB RCPT LSZH 5M - W magazynie:
4754
- Część#:
1435351-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ 625 3M - W magazynie:
4707
- Część#:
1435352-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 7M - W magazynie:
4068
- Część#:
1435339-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE W/CORE PLUG-PLUG LAZH 5M - W magazynie:
4699
- Część#:
1435351-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ 625 2M - W magazynie:
4418
- Część#:
1435339-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE W/CORE PLUG-PLUG LAZH 2M - W magazynie:
4449
- Część#:
1435353-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 3M - W magazynie:
5806
- Część#:
1435352-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 3M - W magazynie:
5722
- Część#:
1435339-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE W/CORE PLUG-PLUG LAZH 1M - W magazynie:
4440
- Część#:
1435352-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 1M - W magazynie:
5725
- Część#:
1435352-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ XG 4M - W magazynie:
5734
- Część#:
1435339-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE W/CORE PLUG-PLUG LAZH 7M - W magazynie:
5354

