1-6828151-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-6828151-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-6828151-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1-6828151-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $22.417 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1-6828151-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1598 pcs |
| Arkusz danych | 6828151 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 36.1' (11.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.52dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 36.1' (11.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Aqua |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1598 Agastat Relays / TE Connectivity 1-6828151-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1-679532-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
INSERT GUARD - W magazynie:
3372
- Część#:
1-6828151-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - W magazynie:
1376
- Część#:
1-679440-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CRIMPER, INS. .035 - W magazynie:
564
- Część#:
1-6828151-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - W magazynie:
1323
- Część#:
1-679440-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CRIMPER, INS. .033 - W magazynie:
580
- Część#:
1-6828247-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,SM,MTRJ-SC - W magazynie:
1775
- Część#:
1-679625-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SHEAR HOLDER, FRONT - W magazynie:
111
- Część#:
1-679440-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CRIMPER, INS. .063 - W magazynie:
659
- Część#:
1-679440-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CRIMPER, INS. .055 - W magazynie:
588
- Część#:
1-6828281-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - W magazynie:
1382
- Część#:
1-6828245-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - W magazynie:
2005
- Część#:
1-6828151-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - W magazynie:
1459
- Część#:
1-679625-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SHEAR HOLDER FRONT - W magazynie:
57
- Część#:
1-6828281-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - W magazynie:
1329
- Część#:
1-6828151-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - W magazynie:
1393
- Część#:
1-6828247-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,SM,MTRJ-SC - W magazynie:
1621
- Część#:
1-679440-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CRIMPER, INS. .036 - W magazynie:
514
- Część#:
1-679440-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CRIMPER, INS. .060 - W magazynie:
649
- Część#:
1-679625-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SHEAR HOLDER FRONT - W magazynie:
176
- Część#:
1-6828245-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - W magazynie:
1517

