1-6435025-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-6435025-9 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-6435025-9 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1-6435025-9 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $638.399 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1-6435025-9 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 52 pcs |
| Arkusz danych | 6435025 Drawing |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP, OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 190.0' (57.9m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.84dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum, Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 190.0' (57.9m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Trunk |
| Średnica kabla | 0.53" (13.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MPO |
| 1-ty Connector | MPO |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 52 Agastat Relays / TE Connectivity 1-6435025-9. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1-6435025-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
67
- Część#:
1-6435025-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
58
- Część#:
1-6435025-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
65
- Część#:
1-6435027-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
19
- Część#:
1-6435027-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
24
- Część#:
1-6435025-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
66
- Część#:
1-6435027-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
21
- Część#:
1-6435027-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
26
- Część#:
1-6435025-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
71
- Część#:
1-6435025-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
71
- Część#:
1-6435025-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
52
- Część#:
1-6435025-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
59
- Część#:
1-6435027-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
22
- Część#:
1-6435027-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
23
- Część#:
1-6435027-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
18
- Część#:
1-6435024-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
115
- Część#:
1-6435027-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
20
- Część#:
1-6435027-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
20
- Część#:
1-6435027-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - W magazynie:
21
- Część#:
1-6435025-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - W magazynie:
66

