1-6278898-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-6278898-2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-6278898-2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1-6278898-2 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 12M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $24.347 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1-6278898-2 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 12M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1573 pcs |
| Arkusz danych | 6278898 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 39.4' (12.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.52dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 62.5/125 39.4' (12.0m) |
| Color - Złącza | Red |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ Secure |
| 1-ty Connector | ST (2) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1573 Agastat Relays / TE Connectivity 1-6278898-2. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1-6278899-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
1383
- Część#:
1-6278893-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 10M1 - W magazynie:
1635
- Część#:
1-6278900-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 13M - W magazynie:
1397
- Część#:
1-6318792-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PLUG ASSY 5P.FOR AUTO MOUNTER - W magazynie:
72394
- Część#:
1-6278901-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - W magazynie:
1227
- Część#:
1-6278895-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 1M1 - W magazynie:
1335
- Część#:
1-6278890-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 15M1 - W magazynie:
1214
- Część#:
1-6278901-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 12M - W magazynie:
1417
- Część#:
1-6278898-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - W magazynie:
1383
- Część#:
1-6278900-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - W magazynie:
1386
- Część#:
1-6278901-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 10M - W magazynie:
1670
- Część#:
1-6278884-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
1225
- Część#:
1-6278898-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 10M - W magazynie:
1307
- Część#:
1-6278899-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
1246
- Część#:
1-6278899-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
1310
- Część#:
1-6278892-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 15M1 - W magazynie:
1401
- Część#:
1-6278895-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 15M1 - W magazynie:
1391
- Część#:
1-6278893-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 15M1 - W magazynie:
1382
- Część#:
1-6278884-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
1676
- Część#:
1-6278894-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 15M1 - W magazynie:
1127

