1-6278884-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-6278884-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-6278884-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1-6278884-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA,50,MTRJ-ST |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $22.781 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1-6278884-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA,50,MTRJ-ST |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1676 pcs |
| Arkusz danych | 6278884 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 32.8' (10.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.52dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 50/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ Secure |
| 1-ty Connector | ST (2) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1676 Agastat Relays / TE Connectivity 1-6278884-0. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1-6278880-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 10M1 - W magazynie:
1450
- Część#:
1-6278884-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
1225
- Część#:
1-6278880-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 15M1 - W magazynie:
1252
- Część#:
1-6278893-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 15M1 - W magazynie:
1382
- Część#:
1-6278879-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 15M1 - W magazynie:
1304
- Część#:
1-6278892-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 15M1 - W magazynie:
1401
- Część#:
1-6278895-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 15M1 - W magazynie:
1391
- Część#:
1-6278878-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 10M1 - W magazynie:
1606
- Część#:
1-6278883-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 10M1 - W magazynie:
1448
- Część#:
1-6278898-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 12M - W magazynie:
1573
- Część#:
1-6278898-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 10M - W magazynie:
1307
- Część#:
1-6278895-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 1M1 - W magazynie:
1335
- Część#:
1-6278893-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 10M1 - W magazynie:
1635
- Część#:
1-6278878-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 15M1 - W magazynie:
1101
- Część#:
1-6278890-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 15M1 - W magazynie:
1214
- Część#:
1-6278879-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 10M1 - W magazynie:
1451
- Część#:
1-6278883-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 15M1 - W magazynie:
1143
- Część#:
1-6278894-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 15M1 - W magazynie:
1127
- Część#:
1-6278881-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 10M1 - W magazynie:
1473
- Część#:
1-6278881-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 15M1 - W magazynie:
1139

