1-6278128-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-6278128-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-6278128-5 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1-6278128-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | MT-RJ/MT-RJ 15M1 C/A |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $18.737 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1-6278128-5 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | MT-RJ/MT-RJ 15M1 C/A |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1732 pcs |
| Arkusz danych | 6278128 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 49.2' (15.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.52dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 50/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | MT-RJ |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1732 Agastat Relays / TE Connectivity 1-6278128-5. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1-6278032-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - W magazynie:
1923
- Część#:
1-6278032-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - W magazynie:
1595
- Część#:
1-6278199-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A, ST TO MT-RJ 10M1 - W magazynie:
2052
- Część#:
1-6278349-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - W magazynie:
4171
- Część#:
1-6278127-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SC SIMPLX/MT-RJ 10M1 C/A - W magazynie:
2285
- Część#:
1-6278298-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ TO ST SM 10M1 - W magazynie:
2325
- Część#:
1-6278033-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - W magazynie:
2210
- Część#:
1-6278349-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - W magazynie:
15388
- Część#:
1-6278033-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - W magazynie:
1857
- Część#:
1-6278127-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SC SIMPLX/MT-RJ 15M1 C/A - W magazynie:
2140
- Część#:
1-6278126-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SC DUPLEX/MT-RJ 10M1 C/A - W magazynie:
1969
- Część#:
1-6278032-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - W magazynie:
1955
- Część#:
1-6278350-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-ST SIMPLEX - W magazynie:
12413
- Część#:
1-6278199-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
2032
- Część#:
1-6278348-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
18571
- Część#:
1-6278128-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ/MT-RJ 10M1 C/A - W magazynie:
2487
- Część#:
1-6278126-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SC DUPLEX/MT-RJ 15M1 C/A - W magazynie:
1528
- Część#:
1-6278349-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - W magazynie:
17109
- Część#:
1-6278298-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ TO ST SM 15M1 - W magazynie:
2391
- Część#:
1-6278348-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - W magazynie:
13870

