1-5504972-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-5504972-2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-5504972-2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1-5504972-2 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5/125UM LDS SC TO ST |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1-5504972-2 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5/125UM LDS SC TO ST |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5566 pcs |
| Arkusz danych | 5504972-1 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Simplex |
| Seria | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 20.0' (6.1m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC To ST 62.5/125 20.0' (6.1m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | ST |
| 1-ty Connector | SC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 5566 Agastat Relays / TE Connectivity 1-5504972-2. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1-5504971-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
4850
- Część#:
1-5520250-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD - W magazynie:
76630
- Część#:
1-552027-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CHAMP STRAIN RELIEF 50POS - W magazynie:
165242
- Część#:
1-5504971-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP-SCDUP - W magazynie:
4886
- Część#:
1-552011-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
90 DEG COVER KIT 50 POS-BLK - W magazynie:
74972
- Część#:
1-5504972-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - W magazynie:
5421
- Część#:
1-552027-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STRAIN RELIEF, 50 POS, CHAMP - W magazynie:
188301
- Część#:
1-5504971-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
4047
- Część#:
1-552076-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STR/REL COVRKIT 180DEG 24CON 2PC - W magazynie:
46076
- Część#:
1-5504971-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
4590
- Część#:
1-5504971-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
4062
- Część#:
1-5504971-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - W magazynie:
4746
- Część#:
1-551379-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL,SPL. (.042) - W magazynie:
199
- Część#:
1-552296-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
STRAIN RELIEF 64 POS BLACK - W magazynie:
77680
- Część#:
1-552079-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN COVER STR RLF 14POS 180DEG - W magazynie:
28598
- Część#:
1-551379-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL-SPECIAL - W magazynie:
187
- Część#:
1-5504972-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - W magazynie:
5226
- Część#:
1-5504971-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP-SCDUP - W magazynie:
5690
- Część#:
1-5504971-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 100METER - W magazynie:
551
- Część#:
1-5504972-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - W magazynie:
4573

