1-5492591-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-5492591-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-5492591-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1-5492591-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 50/125UMRIS SCDUP/2.5BAY 10M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.72 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | 1-5492591-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 50/125UMRIS SCDUP/2.5BAY 10M1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1937 pcs |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 32.8' (10.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.52dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 50/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | ST (2) |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1937 Agastat Relays / TE Connectivity 1-5492591-0. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1-5492231-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - W magazynie:
4305
- Część#:
1-5499206-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER VERT 60POS .100 GOLD - W magazynie:
10785
- Część#:
1-5499141-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER RT/A 64POS .100 GOLD - W magazynie:
9234
- Część#:
1-5492193-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - W magazynie:
3275
- Część#:
1-5492591-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 50/125UMRIS SCDUP/2.5BAY - W magazynie:
4900
- Część#:
1-5492231-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - W magazynie:
5360
- Część#:
1-5499206-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER VERT 50POS .100 GOLD - W magazynie:
17875
- Część#:
1-5492363-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CABLE MPO-SC DUPLEX 15M - W magazynie:
169
- Część#:
1-5499160-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER VERT 60POS .100 GOLD - W magazynie:
15364
- Część#:
1-5499206-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER VERT 64POS .100 GOLD - W magazynie:
11662
- Część#:
1-5492249-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC 10M1 - W magazynie:
4178
- Część#:
1-5499141-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER RT/A 60POS .100 GOLD - W magazynie:
10582
- Część#:
1-5499160-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER VERT 50POS .100 GOLD - W magazynie:
14813
- Część#:
1-5492249-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC - W magazynie:
5566
- Część#:
1-5499141-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER RT/A 50POS .100 GOLD - W magazynie:
16186
- Część#:
1-5492362-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - W magazynie:
162
- Część#:
1-5492250-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 LDD SC-ST 10M1 - W magazynie:
5468
- Część#:
1-5499160-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER 64POS VERT GOLD - W magazynie:
14581
- Część#:
1-5492362-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - W magazynie:
179
- Część#:
1-5492193-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - W magazynie:
2963

