1-5492191-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-5492191-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1-5492191-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1-5492191-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.314 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1-5492191-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2717 pcs |
| Arkusz danych | 5492191 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 65dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 32.8' (10.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC/APC To SC/UPC 32.8' (10.0m) |
| Color - Złącza | Blue, Green |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC/UPC |
| 1-ty Connector | SC/APC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 2717 Agastat Relays / TE Connectivity 1-5492191-0. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1-5492105-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA MPO-MPO 12 FIBER 200 FT - W magazynie:
77
- Część#:
1-5492191-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - W magazynie:
1992
- Część#:
1-5492105-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA MPO-MPO 12 FIBER 25 FT - W magazynie:
183
- Część#:
1-5492105-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA MPO-MPO 12 FIBER 300 FT - W magazynie:
69
- Część#:
1-5492249-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC 10M1 - W magazynie:
4178
- Część#:
1-5492231-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - W magazynie:
4305
- Część#:
1-5492187-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - W magazynie:
2199
- Część#:
1-5492105-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA MPO-MPO 12 FIBER 150 FT - W magazynie:
89
- Część#:
1-5492105-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA MPO-MPO 12 FIBER 125 FT - W magazynie:
95
- Część#:
1-5492105-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA MPO-MPO 12 FIBER 100 FT - W magazynie:
111
- Część#:
1-5492191-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - W magazynie:
3053
- Część#:
1-5492191-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - W magazynie:
3039
- Część#:
1-5492105-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A MPO-MPO 12 FIBER 3.28 FT - W magazynie:
195
- Część#:
1-5492193-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - W magazynie:
2963
- Część#:
1-5492249-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC - W magazynie:
5566
- Część#:
1-5492191-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - W magazynie:
1901
- Część#:
1-5492187-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSY FC-APC TO FC-APC 3MM - W magazynie:
2508
- Część#:
1-5492231-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - W magazynie:
5360
- Część#:
1-5492105-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA MPO-MPO 12 FIBER 175 FT - W magazynie:
78
- Część#:
1-5492193-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - W magazynie:
3275

