1062841003
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1062841003 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1062841003 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1062841003 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | MOLEX CXP 24F MM50 OM3 ASSY,OFNP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $74.946 | $72.446 | $67.45 | $66.451 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1062841003 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | MOLEX CXP 24F MM50 OM3 ASSY,OFNP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 532 pcs |
| Arkusz danych | 106284 Drawing |
| Zdjęcie produktu | 1062841003.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode |
| Seria | CXP |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP |
| Inne nazwy | 106284-1003 WM12884 |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 9.8' (3.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Plenum Rated |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MTP To MTP 50/125 9.8' (3.0m) |
| Color - Złącza | Aqua |
| Kolor - Kabel | Aqua |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.15" (3.8mm) |
| Promień gięcia | 20mm |
| 2-ty Connector | MTP |
| 1-ty Connector | MTP |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Affinity Medical Technologies - a Molex company. W magazynie dostępne są kawałki 532 Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062841003. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1062A 0102500 - Producenci:
Belden - Opis:
CBL 50PR 20AWG SHLD - W magazynie:
4
- Część#:
1062838110 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-4LCD, SM BRKOUT CBL - W magazynie:
358
- Część#:
1062840015 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 15M - W magazynie:
433
- Część#:
106284-1100 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
FIBER OPTIC ASSEMBLIES - W magazynie:
4109
- Część#:
1062860000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
CVR LIGHTNING SYM WAD 27 10/PK - W magazynie:
2169
- Część#:
1062841005 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CXP 24F MM50 OM3 ASSY OFNP 5M - W magazynie:
679
- Część#:
1062840010 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 10M - W magazynie:
616
- Część#:
1062841001 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CXP 24F MM50 OM3 ASSY OFNP 1M - W magazynie:
813
- Część#:
1062TR - Producenci:
Keystone Electronics Corp. - Opis:
HOLDER BATT COIN 2-CELL 20MM SMD - W magazynie:
49519
- Część#:
1062841010 - Producenci:
Molex, LLC - Opis:
CXP 24F MM50 OM3 ASSY OFNP 10M - W magazynie:
595
- Część#:
1062847000 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
12F RIBBN TK JCKT LOOPBACK - W magazynie:
810
- Część#:
1062841020 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CXP 24F MM50 OM3 ASSY OFNP 20M - W magazynie:
334
- Część#:
1062838108 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-4LCD, SM BRKOUT CBL - W magazynie:
401
- Część#:
1062840003 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX CXP 24F MM50 OM2 ASSY,OFNP - W magazynie:
4904
- Część#:
1062841015 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CXP 24F MM50 OM3 ASSY OFNP 15M - W magazynie:
434
- Część#:
1063 - Producenci:
Keystone Electronics Corp. - Opis:
HOLDER BATTERY COIN CELL 20MM - W magazynie:
92240
- Część#:
1062840020 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 20M - W magazynie:
468
- Część#:
1062840005 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 5M - W magazynie:
713
- Część#:
1062960000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
COVER BLANK WAD 27 10/PK - W magazynie:
2266
- Część#:
1062840001 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 1M - W magazynie:
923
