1062835005
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1062835005 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1062835005 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1062835005 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | 1062835005 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5042 pcs |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | 106283-5005 |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 49.2' (15.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB, 0.35dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Plenum Rated |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex (4) To MTP 50/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | 50mm |
| 2-ty Connector | MTP |
| 1-ty Connector | LC Duplex (4) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Affinity Medical Technologies - a Molex company. W magazynie dostępne są kawałki 5042 Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062835005. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1062835003 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CABLE QSFP+ OPTICAL BRKOUT ASSY - W magazynie:
452
- Część#:
1062835204 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - W magazynie:
4537
- Część#:
1062835102 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - W magazynie:
570
- Część#:
1062834001 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY, SNGL J - W magazynie:
991
- Część#:
1062834003 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY, SNGL J - W magazynie:
748
- Część#:
1062835104 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-LC OM3 CBL ASSY 10M - W magazynie:
331
- Część#:
1062835101 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - W magazynie:
563
- Część#:
1062835105 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CABLE MX QSFP MTP-LC BOUT 15M - W magazynie:
5031
- Część#:
1062835001 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - W magazynie:
5188
- Część#:
1062834005 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY, SNGL J - W magazynie:
707
- Część#:
1062835103 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - W magazynie:
409
- Część#:
1062834010 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY,SNGL JK - W magazynie:
790
- Część#:
1062835201 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - W magazynie:
486
- Część#:
1062834012 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY,SNGL JK - W magazynie:
693
- Część#:
1062835004 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - W magazynie:
5510
- Część#:
1062835202 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-SLC BOUT CABLE ASSY - W magazynie:
499
- Część#:
1062835107 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-LC BO MM50 OM3 CBL A - W magazynie:
401
- Część#:
1062835203 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - W magazynie:
512
- Część#:
1062831030 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
QSFP MM50 OM3 ASSY OFNP - W magazynie:
6000
- Część#:
1062835002 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MX QSFP MTP-DLC BOUT CABLE ASSY - W magazynie:
4863

