1062830023
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1062830023 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1062830023 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1062830023 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 23.0M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1062830023 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 23.0M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5339 pcs |
| Arkusz danych | 1062830023 Drawing |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP |
| Inne nazwy | 106283-0023 |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 75.4' (23.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 1.00dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Plenum Rated |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MTP To MTP 50/125 75.4' (23.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | 50mm |
| 2-ty Connector | MTP |
| 1-ty Connector | MTP |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Affinity Medical Technologies - a Molex company. W magazynie dostępne są kawałki 5339 Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062830023. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1062830017 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 17.0M - W magazynie:
4253
- Część#:
1062831010 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
QSFP MM50 OM3 ASSY OFNP - W magazynie:
1040
- Część#:
1062830030 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - W magazynie:
4471
- Część#:
1062830024 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 24.0M - W magazynie:
4339
- Część#:
1062830018 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 18.0M - W magazynie:
5191
- Część#:
1062830022 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 22.0M - W magazynie:
4849
- Część#:
1062830027 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 27.0M - W magazynie:
5864
- Część#:
1062830029 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPTICAL CABLE ASSEMBL - W magazynie:
4867
- Część#:
1062830020 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - W magazynie:
463
- Część#:
1062830015 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - W magazynie:
5670
- Część#:
1062830013 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - W magazynie:
4637
- Część#:
1062830028 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 28.0M - W magazynie:
5312
- Część#:
1062830026 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 26.0M - W magazynie:
5649
- Część#:
1062830014 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - W magazynie:
4749
- Część#:
1062830019 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 19.0M - W magazynie:
4947
- Część#:
1062830021 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 21.0M - W magazynie:
4748
- Część#:
1062830016 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
MOLEX QSFP OPTICAL CABLE ASSEMBL - W magazynie:
6041
- Część#:
1062831001 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
QSFP MM50 OM3 ASSY OFNP - W magazynie:
1568
- Część#:
1062831005 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CABLE QSFP+ OPTICAL JUMPER 5M - W magazynie:
1157
- Część#:
1062830025 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - W magazynie:
5125

