1062672001
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1062672001 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1062672001 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1062672001 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | F/O CABLE MTP/JMPR 500MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $26.646 | $25.08 | $24.296 | $22.728 | $21.474 | |
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1062672001 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | F/O CABLE MTP/JMPR 500MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1791 pcs |
| Arkusz danych | VersaBeam™ Brochure106267-200x/1x Drawing |
| Zdjęcie produktu | 1062672001.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Simplex |
| Seria | VersaBeam 106267 |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNG-LS |
| Inne nazwy | 106267-2001 WM9085 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 1.64' (500mm) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 2.00dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MTP To VersaBeam Pod 50/125 1.64' (500mm) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange, Black Stripe |
| Typ kabla | Ribbon Fiber |
| Średnica kabla | 0.07" (1.8mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | VersaBeam Pod |
| 1-ty Connector | MTP |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Affinity Medical Technologies - a Molex company. W magazynie dostępne są kawałki 1791 Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062672001. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1062673000 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
F/O CABLE MTP/JMPR 300MM - W magazynie:
1431
- Część#:
10623 - Producenci:
Astro Tool Corp. - Opis:
TOOL CRIMP HEAD PNEUM - W magazynie:
38
- Część#:
1062672011 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
F/O CABLE MTP/JMPR 500MM - W magazynie:
1502
- Część#:
1062673001 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
F/O CABLE MTP/JMPR 300MM - W magazynie:
1491
- Część#:
1062350000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
LM 5.08/5/3/90 BK - W magazynie:
50786
- Część#:
1062660000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
JUMPER FOR WDU 6 5POS - W magazynie:
19745
- Część#:
1062673003 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
FIBER OPTIC CBL MTP-VERSABEAM - W magazynie:
990
- Część#:
1062590000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
CONN COUPLR RCPT SCRJ-SCRJ DUPLX - W magazynie:
1251
- Część#:
1062673002 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
FIBER OPTIC CBL MTP-VERSABEAM - W magazynie:
984
- Część#:
1062672031 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
F/O CABLE MTP/JMPR (2) 500MM - W magazynie:
897
- Część#:
1062620000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX - W magazynie:
1304
- Część#:
1062600000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
CONN COUPLR RCPT SCRJ-SCRJ DUPLX - W magazynie:
1433
- Część#:
1062672041 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
F/O CABLE MTP/JMPR (4) 500MM - W magazynie:
523
- Część#:
1062672021 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
F/O CABLE MTP/JMPR (2) 500MM - W magazynie:
840
- Część#:
1062670000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
JUMPER FOR WDU 6 6POS - W magazynie:
14854
- Część#:
1062450000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
SYSTEM CABLE - W magazynie:
801
- Część#:
1062610000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX - W magazynie:
1159
- Część#:
1062680000 - Producenci:
Weidmuller - Opis:
JUMPER FOR WDU 6 7POS - W magazynie:
13006
- Część#:
1062672051 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
F/O CABLE MTP/JMPR (4) 500MM - W magazynie:
444
