1062250014
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1062250014 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1062250014 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1062250014 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 25M |
| Stan ołowiu / status RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $148.343 | $143.397 | $133.507 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1062250014 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 25M |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 294 pcs |
| Arkusz danych | MTP/MPO Series Datasheet |
| Zdjęcie produktu | 1062250014-001.jpg , 1062250014-002.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | - |
| Seria | 106225 |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | 106225-0014 WM17965 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 82.0' (25.0m) |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | Low Smoke, Plenum |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 82.0' (25.0m) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | - |
| Typ kabla | Trunk |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | 89mm |
| 2-ty Connector | MPO |
| 1-ty Connector | MPO |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Affinity Medical Technologies - a Molex company. W magazynie dostępne są kawałki 294 Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062250014. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1062250001 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 10M - W magazynie:
899
- Część#:
1062250003 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 50M - W magazynie:
278
- Część#:
1062250025 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
FLEXI TRUNK CBL OM3 12F PLN 10M - W magazynie:
717
- Część#:
1062250-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SSMA PLUG STR 50 OHM SOLDER - W magazynie:
2088
- Część#:
1062250012 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 100M - W magazynie:
152
- Część#:
1062250010 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 25M - W magazynie:
472
- Część#:
1062250035 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
FLEXI TRUNK CBL SM 12F PLN 50M - W magazynie:
303
- Część#:
1062250027 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
FLEXI TRUNK CBL OM3 12F PLN 50M - W magazynie:
330
- Część#:
1062250011 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 50M - W magazynie:
314
- Część#:
1062250023 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 50M - W magazynie:
196
- Część#:
1062250024 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 100M - W magazynie:
130
- Część#:
1062250002 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 25M - W magazynie:
564
- Część#:
1062250009 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 10M - W magazynie:
574
- Część#:
1062250015 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 50M - W magazynie:
154
- Część#:
1062250033 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
FLEXI TRUNK CBL SM 12F PLN 10M - W magazynie:
824
- Część#:
1062250021 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 10M - W magazynie:
544
- Część#:
1062250004 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 100M - W magazynie:
160
- Część#:
1062250016 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 100M - W magazynie:
79
- Część#:
1062250013 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 10M - W magazynie:
453
- Część#:
1062250022 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 25M - W magazynie:
321
