0862555353
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 0862555353 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 0862555353 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 0862555353 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | LC JPR MM 62.5/125 2MM RSR 5M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Nie dotyczy / Nie dotyczy |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | 0862555353 |
|---|---|
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Opis | LC JPR MM 62.5/125 2MM RSR 5M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Nie dotyczy / Nie dotyczy |
| dostępna ilość | 5200 pcs |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode |
| Seria | 86255 |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | 086255-5353 86255-5353 862555353 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 16.4' (5.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Not applicable / Not applicable |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic To 62.5/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | - |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | - |
| 1-ty Connector | - |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Affinity Medical Technologies - a Molex company. W magazynie dostępne są kawałki 5200 Affinity Medical Technologies - a Molex company 0862555353. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
0862555352 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
LC JPR MM 62.5/125 2MM RSR 3M - W magazynie:
4454
- Część#:
0862556130 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC/UPC LC/UPC JPR SM 2MM RSR 1M - W magazynie:
4155
- Część#:
0862556760 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
LC/UPC JPR SM 2MM RSR 1M - W magazynie:
4026
- Część#:
0862555008 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC JPR MM 62.5/125 3.0MM RSR 5M - W magazynie:
4738
- Część#:
0862555092 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC-LC MM 62.5/125 2.0MM RSR 3M - W magazynie:
4517
- Część#:
0862555217 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
ST JPR MM 62.5/125 3MM RSR 3M - W magazynie:
5319
- Część#:
0862555093 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC-LC JPR MM 62.5/125 2MM RSR 5M - W magazynie:
5363
- Część#:
0862555090 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC-LC JPR MM 62.5/125 2MM RSR 1M - W magazynie:
5960
- Część#:
0862556132 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC/UPC-LC/UPC JPRSM 2.0MM RSR 3M - W magazynie:
4452
- Część#:
0862555218 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
ST JPR MM 62.5/125 3MM RSR 5M - W magazynie:
3997
- Część#:
0862556588 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
ST/UPC JPR SM 3MM RSR 5M - W magazynie:
4646
- Część#:
0862556008 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC/UPC JPR SM 3.0MM RSR 5M - W magazynie:
5798
- Część#:
0862556585 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
ST/UPC JPR SM 3MM RSR 1M - W magazynie:
4546
- Część#:
0862556587 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
ST/UPC JPR SM 3MM RSR 3M - W magazynie:
4535
- Część#:
0862555215 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
ST JPR MM 62.5/125 3MM RSR 1M - W magazynie:
4796
- Część#:
0862555350 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
LC JPR MM 62.5/125 2MM RSR 1M - W magazynie:
5766
- Część#:
0862556007 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC/UPC JPR SM 3.0MM RSR 3M - W magazynie:
4644
- Część#:
0862556005 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC/UPC JPR SM 3.0MM RSR 1M - W magazynie:
4304
- Część#:
0862556133 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC/UPC LC/UPC JPR SM 2MM RSR 5M - W magazynie:
4692
- Część#:
0862555007 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
SC JPR MM 62.5/125 3.0MM RSR 32 - W magazynie:
5879

